Egzaminai ir PUPP

2021 metų įskaitų ir brandos egzaminų tvarkaraštis

Minimalūs rodikliai stojant 2021

Brandos atestatui gauti mokinys ir buvęs mokinys turi išlaikyti 2 brandos egzaminus: privalomą lietuvių kalbos ir literatūros ir  dar vieną dalyko brandos egzaminą  (išskyrus tuos atvejus, kai nuo pasirinkto brandos egzamino direktoriaus įsakymu bus atleistas) ar brandos darbą. Kandidatai lietuvių kalbos ir literatūros brandos egzamino tipą – valstybinį ar mokyklinį – rinksis laisvai. Pasirinkto dalyko brandos egzamino ir jo tipo vėliau keisti negalima.

Ukmergės Antano Smetonos gimnazijos mokiniai, buvę mokiniai ir eksternai brandos egzaminus 2021 metais laikys šiuose egzaminų centruose: